Ajurvédská masáž Abhyanga / Královská masáž

Ajurvédskou masáž Abhyanga dočasně nenabízíme.

Hluboce relaxační masáž teplým olejem celého těla. Masáž Abhyanga je velmi prospěšná pro krevní oběh a regulaci tlaku (vysokého směrem dolů a nízkého nahoru). Rovněž je příznivá pro podporu správné činnosti lymfatického systému (nenahrazuje však manuální lymfatické drenáže) a pro detoxikační procesy v těle - tím stimuluje imunitu člověka.

Celé vaše tělo namasíruji teplým olejem. Svaly i tkáně se vám prokrví a krásně se rozproudí lymfa. Královskou masáž by si měl každý někdy v životě dopřát.

Tato masáž působí jako naprosto dokonalý relax pro tělo i mysl. V průběhu masáže je stará krev uvolňována jemným mačkáním svalů a čerstvá je na její místo dodávána rychleji, což má výborný účinek na vyplavování toxinů z těla ven.

Masáž Abhyanga velmi efektivně působí na šlachy a vazy, neboť odstraňuje blokace v těle, jež mohou mít různorodý původ. Doporučuje se u problému s klouby, při stimulaci činnosti jednotlivých životně důležitých orgánů a harmonizaci hormonálního systému.

Královská masáž dodává organismu opět životní energii, je velmi vhodná po porodu a v šestinedělí - pro matku i novorozence! Abhyanga je velmi vhodná pro ženy v období klimakteria (přechodu), neboť usnadňuje jeho průběh a eliminuje negativní projevy na fyzické i psychické rovině.

Masáže Abhyanga pomáhají u chronickém a akutním spánkovém problému, u revmatických obtížích, psychosomatických komplikacích.

Po masáži zůstává klient ležet v teple přímo na masérském stole alespoň 15 minut až 20 minut.

Providelnými ajurvédskými masážemi se posiluje imunitní systém, tělo je chráněné před vyčerpáním, stresem, bolestmi hlavy, únavou. Královská masáž povzbudí celé vaše tělo.

Zpět na masáže Hlavní strana Ceník masáží